Niemiecki producent z siedzibą w Stuttgarcie cieszy się zasłużoną opinią jednego z najlepszych na świecie. Poszczególne modele, popularne także na polskim rynku, wyróżniają się jedynym w swoim rodzaju wzornictwem, dynamiką jazdy, niezwykle komfortowym wyposażeniem, a także rozlicznymi detalami, które wzbudzają pożądanie kolejnych pokoleń kierowców.

Jeśli chce się wiedzieć, gdzie oddać samochód marki Mercedes do serwisu w Krakowie, najlepiej wyszukać na tej stronie polecany, autoryzowany warsztat ASO. Tylko w takich miejscach można liczyć na diagnostykę i naprawę w 100% zgodne z wytycznymi producenta. Słynna, niemiecka jakość to nie wszystko – rolą kierowcy jest dbanie o swój pojazd i dopilnowanie, aby zbyt szybko się nie zużył, a jego poszczególne walory nie zniknęły w gąszczu usterek i zaniedbań.

Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o., Sp. k.

ul. Zawiła 3
30-418 Kraków

📞 +48 12 298 42 20

Duża oferta cześci samochodowych marki Mercedes-Benz, Jeep, Subaru oraz Alfa Romeo

Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o., Sp. k.

ul. Armii Krajowej 21
30-150 Kraków

📞 12 639 55 00

Serwis samochodowy dla marek takich jak Mercedes-Benz, Jeep, Subaru oraz Alfa Romeo

Jan Kosmowski Mercedes-Benz

ul. Ofiar Dąbia 2b
31-566 Kraków

📞 12 417 57 07

Salon samochodowy, który jest wyznacznikiem jakości

Gdzie serwisować Mercedesa w Krakowie?

Dlaczego autoryzowany serwis samochodowy jest o wiele lepszym miejscem na naprawę i diagnostykę niż standardowy warsztat? Można wskazać przynajmniej kilka zasadniczych argumentów. Przede wszystkim chodzi o specjalizację pracowników. W przypadku marki Mercedes rekomendowane ASO posiada profesjonalny sprzęt dostosowany do badania i naprawiania takich modeli jak A-, C-, E-, S-klasa czy GLE albo CLS z różnych roczników. Kadra pracowników specjalizuje się w jednej marce i pracuje według ściśle określonych procedur.

Nie jest tajemnicą, że zarówno używane, jak i nowe pojazdy opuszczające fabryki Daimlera należą do kategorii aut z wyższej półki. Sam ich zakup jest kosztowny, więc i eksploatacja naraża na wydatki. Czy opłaca się zatem wybierać autoryzowany warsztat zamiast standardowego? Oczywiście, że tak. Po pierwsze różnice w cenach poszczególnych usług w porównaniu z niezależnymi zakładami mechanicznymi nie muszą być tak znaczące. Po drugie tylko w ASO można liczyć na pełną kompleksowość, oryginalne części i w 100% specjalistyczne podejście do konkretnych modeli marki Mercedes.

Mercedes amg

W grę wchodzi bezpieczeństwo jazdy i komfort na trasie. Skoro klient płaci, ma prawo wymagać. Sedany, kombi czy kabriolety niemieckiego producenta są stworzone po, żeby zachwycać. Jednak jak wszystkie inne pojazdy, również są narażone na awarie, usterki czy wypadki. Przywracanie auta do prawidłowego stanu nie może być więc przypadkowe, oszczędne, chaotyczne. Warto trzymać się wytycznych twórców pojazdu, aby jak najdłużej, nawet po setkach tysięcy przejechanych kilometrów cieszyć się zasłużenie wysoką jakością podróżowania.

W Krakowie wcale nie trzeba iść na zbędne kompromisy – wystarczy wybrać autoryzowany serwis samochodowy. Poczynając od przeglądu za pomocą zaawansowanych narzędzi diagnostycznych, przez wymianę płynów eksploatacyjnych, filtrów czy elementów zawieszenia, po skomplikowane naprawy uszkodzonych systemów – w każdym przypadku warto zaufać warsztatowi, który jest rekomendowany przez samą markę z charakterystyczną gwiazdą w logo.

Tanie, powszechnie dostępne „zamienniki” wcale nie są tak dobre, jak próbują przekonywać niektórzy. Nie bez powodu zaleca się wybór oryginalnych części, montowanych przez doświadczonych fachowców. To oni wiedzą, jakie są kluczowe wytyczne ze strony producenta. Mechanicy w zwykłych warsztatach często bazują na swoich bogatych doświadczeniach, jednak nieustannie pracują z różnymi modelami i nie mają pełnej wiedzy na temat jednej, wybranej marki, więc często są zmuszeni do eksperymentowania lub działania nieco intuicyjnego. Tymczasem w ASO, które są do znalezienia na tej stronie, fachowców interesuje jeden, konkretny producent – oczywiście Mercedes.

Póki wszystko jest dobrze, nie myśli się o zagrożeniach, a tych na drodze nie brakuje. Wielu stłuczek i wypadków dałoby się uniknąć lub zminimalizować szkodliwość ich skutków, gdyby pojazd przechodził częste przeglądy i był serwisowany w autoryzowanym serwisie. Inwestując w luksusowy, komfortowy pojazd nie warto szukać rzekomych oszczędności w trakcie jego używania. Lepiej mieć pewność, że auto jest pod ścisłą kontrolą specjalistów, a ewentualne usterki są wykrywane i likwidowane, zanim na dobre odbiorą przyjemność z jazdy i poczucie bezpieczeństwa.