Francuskie auta cieszą się w Polsce dużą popularnością, dlatego warto wiedzieć, gdzie znajduje się najbliższy autoryzowany serwis Renault. Jest to najlepsze miejsce, by na bieżąco kontrolować stan techniczny swojego pięknego samochodu i w każdej sytuacji uzyskać fachową pomoc w usunięciu awarii. W odróżnieniu od pozostałych warsztatów markowe ASO cieszy się dużo większym zaufaniem klientów. Trudno się temu dziwić, skoro pracują tu doświadczeni mechanicy, którzy są wyspecjalizowani w naprawach pojazdów tej konkretnej marki, a także mają dostęp do oryginalnych podzespołów i wysokiej klasy urządzeń diagnostycznych. Jeśli właśnie musisz wybrać stację obsługi dla swojego auta, sprawdź, dlaczego najlepszy będzie serwis samochodowy nadzorowany przez producenta. 

Auto Compol S.A.

ul. Dąbrowskiego 449-451
60-451 Poznań

📞 61 625 29 41

Serwis blacharsko-lakierniczy oraz częsci samochodowe dla marki Renault

Renault, Dacia Anndora Kraków - Salon i Serwis

ul. Aleja 29 Listopada 149
31-406 Kraków

📞 12 345 38 20

Serwis samochodów marki Renault

Auto Spektrum Kraków - Dealer Renault i Dacia

ul. Aleja Powstańców Śląskich 24
30-570 Kraków

📞 12 384 84 13

Oryginalne części zamienne oraz serwis samochodów marki Renault w Krakowie

Auto Compol S.A.

ul. Kazimierza Wielkiego 1
61-001 Poznań

📞 61 858 11 60

Sprzedaż oryginalnych części zamiennych oraz akcesoriów marki Renaul

Auto Compol S.A.

ul. Rivoliego 2B
62-030 Luboń

📞 61 810 21 30

Naprawy mechaniczne, które oebjmują wykonanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych

Renault Pieluszyńska

ul. Obornicka 137
62-002 Suchy Las

📞 61 811 60 61

Salon samochodowy różnych kategorii aut

Czym się różni autoryzowany serwis od zwykłego warsztatu?

Dla wielu kierowców poszczególne warsztaty samochodowe niewiele się różnią – jedne są małe i obsługują wiele marek, inne to duże serwisy o konkretnej specjalizacji. Rzeczywiście rodzajów stacji obsługi pojazdów jest wiele, jednak akurat autoryzowany serwis samochodowy ASO charakteryzuje się pewnymi specyficznymi cechami, którymi są:

 • specjalizacja – obsługa dotyczy aut wyłącznie wybranej marki lub marek (np. ASO Renault często obsługują również samochody Dacia),
 • kompleksowość usług – w jednym miejscu można zrobić przegląd, kupić części zamienne, a także zlecić naprawy mechaniczne i blacharskie,
 • ujednolicona oferta i cennik – wszystkie serwisy danego producenta w kraju oferują dokładnie ten sam zakres usług,
 • atrakcyjne pakiety serwisowe i rozwiązania finansowe,
 • obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna,
 • wysokie kwalifikacje mechaników i nowoczesne wyposażenie.

Warto też dodać, że każdy warsztat ASO stosuje podczas napraw wyłącznie oryginalne części oraz płyny i akcesoria najlepszej jakości, jakie zaleca producent.

ASO RENAULT - co zyskujesz?

Renault Clio

Każdy serwis ASO Renault skoncentrowany jest na zapewnieniu klientom poczucia bezpieczeństwa i satysfakcji z jazdy autem, dlatego duży nacisk kładziony jest na regularne przeglądy. To właśnie podczas rutynowych kontroli technicznych można wychwycić nawet najmniejszą usterkę, której usunięcie na wczesnym etapie pozwala zapobiec poważniejszym i kosztownym awariom. Przegląd okresowy auta to także okazja do wymiany podzespołów i płynów eksploatacyjnych – w tym przypadku można mieć pewność, że zostaną zastosowane wyłącznie produkty rekomendowane przez producenta, co ma ogromny wpływ na utrzymanie auta w dobrym stanie technicznym. 

W autoryzowanym warsztacie Renault można liczyć na wiele więcej korzyści: 

 • krótki czas oczekiwania na oryginalne części zamienne,
 • sprawną diagnostykę i szybkie naprawy,
 • pewność zastosowania najlepszych podzespołów i płynów eksploatacyjnych,
 • gwarancję na wszystkie wykonane czynności,
 • wzorowo prowadzoną książkę serwisową.

Klienci ASO francuskiego producenta aut mogą skorzystać z atrakcyjnych pakietów i umów serwisowych, które zapewniają im spokój pod kątem pilnowania terminów kolejnych badań technicznych, a także szybki i wygodny dostęp do wszystkich usług w każdym momencie, gdy tego potrzebują.

Ile kosztuje sprawdzenie auta w aso renault?

Wysokie standardy usług, jakie świadczy serwis ASO Renault, mogą sugerować, że ich ceny będą adekwatnie wysokie. Za doskonałą jakość obsługi oraz oryginalne części zamienne faktycznie trzeba nieco więcej zapłacić, ale taka inwestycja po prostu się opłaca. W ramach ceny otrzymuje się bowiem nie tylko rzetelnie wykonaną usługę, ale także jej gwarancję jakości, która minimalizuje potencjalne dodatkowe koszty nieudanej naprawy. Warto też pamiętać, że każdy autoryzowany serwis samochodowy nadzorowany przez francuskiego producenta aut w ciągu roku nawet kilkukrotnie organizuje przeróżne akcje promocyjne, dzięki którym można znacznie obniżyć koszty serwisowania swojego auta w ASO. Dla stałych klientów dostępne są z kolei korzystne umowy serwisowe, które choćby poprzez elastyczne dopasowanie zakresu usług do potrzeb również pozwalają na pewne oszczędności w tym zakresie.