Gruntowny przegląd auta oraz naprawę każdego rodzaju usterki zapewni Ci autoryzowany serwis Renault w Krakowie. To znana w Małopolsce stacja obsługi, która specjalizuje się w naprawach wszystkich modeli samochodów francuskiego producenta. Dzięki wysokim standardom obowiązującym we wszystkich ASO marki w krakowskiej placówce możesz liczyć na wszechstronną i skuteczną pomoc w utrzymaniu idealnego stanu technicznego swojego auta. Najlepsi fachowcy rozwiążą każdy problem, a Ty będziesz mógł się cieszyć bezpiecznym i niezawodnym samochodem przez długie lata.

Antoni Łyko Sp. z o.o.

ul. Aleja Pokoju 63
31-564 Kraków

📞 12 683 99 00

Oryginalne części zamienne oraz serwis samochodów marki Renault w Krakowie

Renault, Dacia Anndora Kraków - Salon i Serwis

ul. Aleja 29 Listopada 149
31-406 Kraków

📞 12 345 38 20

Serwis samochodów marki Renault

Auto Spektrum Kraków - Dealer Renault i Dacia

ul. Aleja Powstańców Śląskich 24
30-570 Kraków

📞 12 384 84 13

Oryginalne części zamienne oraz serwis samochodów marki Renault w Krakowie

Jakie usługi świadczy autoryzowany serwis samochodowy Renault w Krakowie?

Zakres usług, jakie oferuje krakowski warsztat ASO Renault, zaspokaja w zasadzie wszystkie potrzeby właścicieli aut nowych i używanych. Można tu bowiem skorzystać z kompleksowej pomocy w ramach gwarancji, jak również po jej zakończeniu. Do najważniejszych usług znajdujących się w katalogu tej stacji obsługi markowych pojazdów francuskiego producenta zaliczyć należy:

  • rutynowe naprawy mechaniczne oraz usuwanie nagłych usterek,
  • naprawy blacharskie i lakiernicze (także te powypadkowe),
  • profesjonalna diagnostyka,
  • przeglądy okresowe,
  • wymiana opon,
  • wymiana oleju i innych płynów eksploatacyjnych,
  • czyszczenie i konserwacja klimatyzacji,
  • oryginalne części i podzespoły do wszystkich modeli Renault.

Oprócz tego klienci ASO w Krakowie mogą liczyć na bardzo przyjazną obsługę klienta oraz szereg usług dodatkowych, dzięki którym obsługa serwisowa staje się bardziej komfortowa. Chodzi tu m.in. o możliwość otrzymania auta zastępczego na czas naprawy lub przeglądu, czy też zamówienia usługi door-to-door polegającej na odbiorze samochodu przez pracownika serwisu.

ASO RENAULT - co zyskujesz?

Obsługa serwisowa, jaką proponuje autoryzowany serwis samochodowy Renault w Krakowie, wyróżnia się wyjątkową dbałością o klienta. Każdy właściciel auta tej marki, bez względu na model i rocznik, może tu liczyć na indywidualne podejście i idealne dopasowanie zakresu usług do oczekiwań i potrzeb. Jedną z największych zalet krakowskiego ASO jest bogata oferta czynności serwisowych, która sprawia, że pod jednym dachem można zrobić przegląd, wymienić olej, zamówić części zamienne, a także liczyć na naprawy powypadkowe i związane z awarią silnika.

Renault Koleos

Atutem tej stacji obsługi pojazdów jest również świetnie wyszkolona załoga mechaników, którzy szybko potrafią poradzić sobie z najtrudniejszym problemem. Powierzając im swoje auto do naprawy, można więc być pewnym, że zostanie ona przeprowadzona skutecznie. Regularne zlecanie kontroli technicznej samochodu w ASO również się opłaca, ponieważ wyspecjalizowani w obsłudze aut marki Renault mechanicy szybko wykryją wszelkie nieprawidłowości, zastosują też najlepsze płyny konserwacyjne i eksploatacyjne oraz części zamienne, by przywrócić idealny stan techniczny pojazdu.

Większość klientów autoryzowanego serwisu docenia także udzielanie gwarancji na większość wykonanych czynności, jak również to, że w ciągu roku można liczyć na wiele atrakcyjnych akcji promocyjnych pozwalających jeszcze lepiej zadbać o swoje auto.

Ile kosztuje sprawdzenie auta w aso renault?

Wiele osób w obawie o wysokie koszty napraw w autoryzowanym warsztacie woli skorzystać z usług zwykłej stacji obsługi pojazdów. Warto wiedzieć, że jeśli chodzi o serwis ASO Renault w Krakowie, ceny wszystkich usług są na bardzo rozsądnym poziomie, a klienci mogą skorzystać z wielu obniżek choćby w ramach częstych akcji promocyjnych. Rzeczywiście z nieco wyższym kosztem należy się liczyć w przypadku konieczności zakupu części zamiennych, ponieważ w ASO stosuje się niemal wyłącznie oryginalne podzespoły. Warto jednak pamiętać, że są one dużo trwalsze niż części regenerowane lub zamienniki, dlatego ich zakup zwykle okazuje się dobrą inwestycją. Rozważając opłacalność powierzenia swojego samochodu do autoryzowanego serwisu, dobrze wziąć pod uwagę fakt, że można tutaj liczyć na udzielenie gwarancji na usługę i części. Dzięki temu nie trzeba się obawiać dodatkowych kosztów, gdy np. naprawa auta okaże się nieudana.