Jeżeli Twoje auto potrzebuje przeglądu lub fachowej pomocy w usunięciu awarii, zapewni ją autoryzowany serwis Renault w Poznaniu. Świadczone tutaj usługi znane są z najwyższej jakości, podobnie jak doświadczenie mechaników, którzy radzą sobie z najtrudniejszymi problemami technicznymi. W poznańskim ASO możesz skorzystać z kompleksowej opieki gwarancyjnej i pogwarancyjnej. W zależności od potrzeb wykonasz tu przegląd okresowy, zlecisz naprawę mechaniczną i blacharską, a także kupisz oryginalne części i akcesoria do swojego modelu auta.

Auto Compol S.A.

ul. Kazimierza Wielkiego 1
61-001 Poznań

📞 61 858 11 60

Naprawa oraz serwis samochodów marki Renault

Auto Compol S.A.

ul. Rivoliego 2B
62-030 Luboń

📞 61 810 21 30

Sprzedaż oryginalnych częsci

Renault Pieluszyńska

ul. Obornicka 137
62-002 Suchy Las

📞 61 811 60 61

Salon samochodowy różnych kategorii aut

Auto Compol S.A.

ul. Dąbrowskiego 449-451
60-451 Poznań

📞 61 625 29 41

Serwis blacharsko lakierniczy oraz naprawa aut marki Renault

Co oferuje poznański serwis ASO Renault?

Renault Talisman

Z autoserwisu korzystamy zazwyczaj w dwóch przypadkach: gdy trzeba wykonać okresowy przegląd samochodu według harmonogramu ustalonego przez producenta, a także jeśli auto wymaga pilnej naprawy wskutek awarii bądź wypadku. Właściciele nowych pojazdów najchętniej w tym celu korzystają z ASO, choć tak naprawdę taka stacja obsługi świadczy usługi dla wszystkich posiadaczy samochodów danej marki. Tak też jest w przypadku autoryzowanego warsztatu Renault w Poznaniu – można tutaj skorzystać z kompleksowych usług bez względu na to, czy jeszcze posiada się gwarancję producenta, czy już nie.

Do najważniejszych czynności, jakie można zlecić fachowcom w tym serwisie, należą:

  • przegląd techniczny auta,
  • wymianę oleju i podzespołów,
  • naprawę mechaniczną silnika lub blacharsko-lakierniczą (również powypadkową),
  • sprowadzenie oryginalnej części do auta,
  • diagnostykę i doradztwo,
  • wymianę opon, czyszczenie klimatyzacji oraz inne sezonowe usługi serwisowe.

Warto dodać, że poznańska placówka obsługuje klientów odwiedzających ją jednorazowo, ale przede wszystkim preferuje świadczenie usług opieki nad autem na podstawie stałych umów serwisowych.

ASO RENAULT - co zyskujesz?

Wybierając autoryzowany serwis samochodowy w Poznaniu nadzorowany przez francuską markę Renault, możesz liczyć na wiele więcej korzyści niż w przypadku skorzystania z uniwersalnej stacji obsługi. Wszystko dlatego, że w ASO obowiązują narzucone przez producenta najwyższe standardy usług, które przejawiają się m.in. w przyjaznej obsłudze klienta, fachowości mechaników, stosowaniu wyłącznie najlepszych podzespołów i akcesoriów, a także najnowszych rozwiązań technologicznych w diagnostyce i naprawach. 

To powoduje, że każdy właściciel auta francuskiego producenta znajdzie w autoryzowanym warsztacie profesjonalne wsparcie w utrzymaniu dobrego stanu technicznego swojego pojazdu. Można tu liczyć zarówno na rzetelne przeglądy i kontrole, jak również szybkie i sprawne rozwiązanie wszelkich problemów technicznych. Z pewnością nie trzeba się obawiać źle przeprowadzonych napraw, ponieważ każdy serwis ASO Renault udziela gwarancji na wykonane przez siebie usługi. Z poznańskiej stacji obsługi warto korzystać regularnie np. na podstawie stałej umowy serwisowej, ponieważ dzięki temu można cieszyć się niezawodnością swojego samochodu przez długie lata.

Ile kosztuje sprawdzenie auta w aso renault?

Obawy o wysokie koszty obsługi są najczęstszym powodem rezygnacji z korzystania z autoryzowanego serwisu. Tymczasem ceny w ASO wcale nie są dużo wyższe od tych stosowanych w zwykłych warsztatach. Co więcej, w ramach tych nieco większych kosztów można liczyć na znacznie lepszą jakość usług, która przekłada się bezpośrednio na niezawodność auta, a więc także ogólne koszty jego napraw. Większość kierowców przyznaje, że regularne serwisowanie samochodu w ASO Renault zwykle skutkuje dużo mniejszą liczbą awarii. Wynika to nie tylko z fachowości mechaników, ale także stosowania przez nich wyłącznie oryginalnych części i podzespołów. Te rzeczywiście są nieco droższe niż np. części regenerowane, ale ich zakup pozwala znacząco wydłużyć bezawaryjność auta.

Warto wiedzieć, że każdy autoryzowany warsztat ASO francuskiej marki stosuje podobny cennik i tę samą politykę polegająca na tym, że koszty usługi są klientowi znane jeszcze przed oddaniem auta do serwisu. Zwykle można je łatwo obniżyć poprzez zawarcie odpowiedniej umowy serwisowej bądź wykonywanie niektórych czynności podczas akcji promocyjnych. Te ostatnie są organizowane przez producenta bardzo często, a można się o nich dowiedzieć, śledząc na przykład oficjalną stronę internetową marki.