Nie ma pojazdów niezniszczalnych, o czym nigdy nie powinien zapominać żaden kierowca. Pokrywanie kosztów naprawy jest wpisane w posiadanie auta, a wizyta w ASO, choć nieobowiązkowa, to częste rozwiązanie wybierane przez użytkowników polskich dróg. Wspomniany skrót rozwija się jako autoryzowany serwis samochodowy, więc – jak sama nazwa wskazuje – jego klienci mają możliwość oddania pojazdu w ręce fachowców polecanych przez producentów.

W przypadku takich marek jak Toyota korzyści są ewidentne. Warsztat gwarantuje zaawansowaną, nowoczesną diagnostykę wszystkich potencjalnych awarii, a także ich likwidację z użyciem oryginalnych, wskazanych części. Trzymanie się wytycznych producenta auta jest gwarancją jego dłuższej żywotności. To niejedyny argument, którym warto się kierować, oddając pojazd do serwisu.

Toyota Ukleja

ul. Pilska 45
64-850 Ujście k/Piły

📞 +48 67 210 51 00

Serwisowanie oraz finansowanie samochodów marki Toyota

Toyota Romanowski Kraków

ul. Aleja Bora-Komorowskiego 6
31-466 Kraków

📞 12 390 76 46

Akcesoria oraz oryginalne częsci dla samochodów marki Toyota

Autoryzowany Serwis Blacharsko-Lakierniczy

ul. Obornicka 14
62-002 Złotkowo k/Poznania

📞 +48 61 855 28 20

Serwis Ukleja samochodów osobowych

Toyota Ukleja

ul. Obornicka 132
62-002 Suchy Las

📞 +48 61 811 75 70

Duża oferta samochodów

ASO TOYOTA - co zyskujesz?

Odpowiadając na postawione wyżej pytanie: przede wszystkim pewność. Pewność, że ulubiony model japońskiego producenta jest w dobrych rękach – w serwisie, który polecają twórcy auta. Oczywiście, w wielu polskich miastach nie brakuje innych punktów naprawy, ale czy na pewno jeden fachowiec może się znać na każdym samochodzie? Określona specjalizacja minimalizuje ryzyko złego wyboru.

Niezależnie od tego, czy chodzi o model Yaris, RAV4, Auris, Prius, Verso, Hilux, Corolla, czy C-HR, warto powierzyć go specjalistom. Po pierwsze po to, aby zdiagnozowali rzeczywiste źródło problemu, a po drugie w celu jego rozwiązania. Często zaawansowane badanie pojazdu pozwala zawczasu wykryć potencjalnie niebezpieczne, ukryte usterki, na przykład zużywające się części, które wymagają natychmiastowej wymiany. W ASO spełniane są najwyższe standardy wymagane przez producenta. Nasza wyszukiwarka pozwala odnaleźć najlepszy możliwy autoryzowany serwis samochodowy w pobliżu wybranej lokalizacji. Oddanie tam auta gwarantuje kompleksowe, drobiazgowe podejście. Fachowcy nie kierują się intuicją, tylko ścisłymi wytycznymi i udokumentowaną wiedzą.

Wnętrze Toyota

Auta Toyota są produkowane od kilkudziesięciu lat. Słyną z dynamicznych silników, komfortowego wyposażenia, systemów bezpieczeństwa, niezawodności i estetycznego wykonania. Dlatego każdy model zasługuje na to, żeby serwisować go w najlepszy możliwy sposób, tak aby kierowca i pasażer czuli bezpieczeństwo i nie musieli rezygnować z wygody. Kwestia minimalizowania ryzyka na drogach jest zresztą bezcenna i warta każdych pieniędzy, jeśli weźmie się pod uwagę potencjalne scenariusze w przypadku jazdy awaryjnym autem, które dawno nie było kontrolowane ani naprawiane.

W ASO używane są polecane przez producenta narzędzia i technologie, a pracownicy wyróżniają się kompleksowym podejściem do indywidualnych potrzeb klienta. Są gotowi do pomocy bez względu na to, czy chodzi o standardowy przegląd, wymianę płynów eksploatacyjnych, czy likwidowanie skomplikowanych, złożonych usterek. Kierowcy samochodów Toyota, którzy mają doświadczenia z autoryzowanymi warsztatami, potwierdzają, że żywotność auta jest dłuższa i nawet po kilku-kilkunastu latach jest ono po prostu lepsze od identycznych modeli, które były naprawiane w innych miejscach, przy użyciu nieoryginalnych części, nie zawsze zgodnie z zaleceniami producenta.

Ile kosztuje sprawdzenie auta w ASO Toyota?

Z kolei odpowiedź na to pytanie trzeba sprowadzić do nieco oczywistego sformułowania: „to zależy”. Właśnie dlatego warto użyć naszej wyszukiwarki, żeby przekonać się, gdzie będzie najlepiej i najtaniej oddać samochód do serwisu. Kwoty w cennikach zaczynają się od kilkuset złotych i zależą od konkretnej usług. Przykładowo, cena sprawdzenie auta na podnośniku jest niższa niż w przypadku użycia testera czy kompleksowej diagnostyki profesjonalnym sprzętem; wymiana żarówki kosztuje mniej niż oleju, a ten z kolei jest tańszy niż wstawienie nowego sprzęgła czy rozrządu.

Aby jak najdłużej cieszyć się walorami posiadanego auta, warto poddawać go regularnym przeglądom, nie tylko raz do roku, ale np. przy zmianie pory roku, przed dłuższymi wyjazdami czy po prostu po zauważeniu jakichkolwiek nietypowych usterek czy odgłosów. Nie warto lekceważyć nawet drobnych oznak wskazujących na to, że pojazd przestaje działać normalnie. Lepiej zainwestować w fachowy serwis niż później wydawać znacznie większe sumy na ciągłe naprawy lub likwidowanie szkód.