Jeśli Twoje japońskie auto wymaga kontroli technicznej bądź niezbędnych napraw, czynności te najlepiej wykonać w ASO. W Małopolsce jest to autoryzowany serwis Toyota w Krakowie, w którym doskonale wyszkoleni mechanicy zajmą się Twoim autem kompleksowo i profesjonalnie. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu możesz liczyć na dokładne sprawdzenie wszystkich podzespołów, a także usunięcie każdej, najmniejszej usterki. Sprawdź, co jeszcze oferuje markowy warsztat Toyoty w Twoim mieście i dlaczego warto korzystać z jego usług.

Toyota Romanowski Kraków

ul. Aleja Bora-Komorowskiego 6
31-466 Kraków

📞 12 390 76 46

Leasing konsumencki dla klientów indywidualnych. Serwisowanie samochodów marki Toyota

Toyota Dobrygowski Kraków Modlnica

Częstochowska 30
32-085 Modlnica

📞 12 442 05 00

Sprzedaż nowych samochodów japońskiej marki Toyota

ANWA Toyota AL POKOJU

Aleja Pokoju 57
31-564 Kraków-Nowa Huta

📞 12 297 26 92

Salon samochodowy polecanych samochodów marki Toyota

Jakie usługi zapewnia autoryzowany serwis Toyota w Krakowie?

Będąc właścicielem japońskiego samochodu, możesz się cieszyć z jego niezawodności, ponieważ właśnie z tego znane są Toyoty. Swoją popularność na polskim rynku zawdzięczają również nowoczesnym i ekonomicznym rozwiązaniom, czego najlepszym przykładem są hybrydy pozwalające na znaczne oszczędności na paliwie dzięki połączeniu silnika elektronicznego i benzynowego. Bez względu na to, jaki model auta posiadasz, warto o niego odpowiednio dbać, by jak najdłużej cieszyć się jego doskonałym stanem technicznym. Pomoże Ci w tym autoryzowany serwis ASO Toyoty w Krakowie, który zadba o każdy szczegół w Twoim aucie. W jego ofercie znajdziesz bogaty katalog usług serwisowych, z których warto wymienić m.in.:

 • przeglądy okresowe,
 • naprawy mechaniczne oraz blacharskie i lakiernicze,
 • usuwanie nagłych awarii,
 • profesjonalna diagnostyka,
 • naprawy powypadkowe,
 • wymiana oleju i innych płynów eksploatacyjnych,
 • sprzedaż oryginalnych części i podzespołów,
 • usługi sezonowe takie jak wymiana opon, czy czyszczenie klimatyzacji.

Jak widać, w krakowskim ASO można liczyć na kompleksowe usługi w jednym miejscu. Można z nich skorzystać w ramach gwarancji oraz już po jej zakończeniu.

ASO TOYOTA - co zyskujesz?

Toyota

W stolicy Małopolski funkcjonuje wiele warsztatów samochodowych i część z nich oferuje także obsługę aut marki Toyota. Zgodnie z obowiązującymi przepisami mogą z nich korzystać nawet właściciele aut nowych. W praktyce jednak większość posiadaczy młodszych i starszych modeli japońskiego producenta woli powierzyć nawet podstawowe czynności serwisowe sprawdzonym fachowcom. Znaleźć ich można w takim właśnie miejscu jak autoryzowany serwis samochodowy w Krakowie. Jest to cieszący się dużym zaufaniem warsztat ASO, w którym zawsze można liczyć na sprawnie i rzetelnie wykonaną usługę - bez względu na to, czy dotyczy ona rutynowej kontroli technicznej pojazdu, czy też usunięcia poważnej i skomplikowanej awarii.

Pracują tu doświadczeni i doskonale wyszkoleni przez producenta mechanicy, którzy w dodatku mają do dyspozycji wysokiej klasy urządzenia pomiarowo-diagnostyczne pomagające im w realizowaniu najtrudniejszych zadań. Skorzystanie z ich usług przynosi szereg ważnych korzyści jak np.:

 • zawsze skuteczna naprawa auta,
 • solidnie przeprowadzony przegląd,
 • pewność zastosowania wyłącznie oryginalnych części zamiennych i najlepszych płynów eksploatacyjnych,
 • krótki czas oczekiwania na podzespoły,
 • rzetelnie prowadzona książka serwisowa,
 • miła i profesjonalna obsługa,
 • wygoda polegająca na przykład na możliwości skorzystania z auta zastępczego na czas naprawy. 

Warto też dodać, że krakowscy kierowcy cenią doskonałą lokalizację serwisu ASO, a także wyjątkowo przyjazny personel.

Ile kosztuje sprawdzenie auta w ASO Toyota?

Dla wielu właścicieli aut Toyota autoryzowany serwis samochodowy tej marki wydaje się drogi, jednak jest to mylne przekonanie. Japoński producent oferuje bowiem bardzo atrakcyjne umowy serwisowe pozwalające elastycznie dopasować koszty obsługi do swoich możliwości i potrzeb. Co więcej, wszystkie jego polskie placówki ASO biorą udział w wielu akcjach promocyjnych na przykład w tzw. Bezpłatnych Akcjach Serwisowych. Wysokich kosztów w warsztacie Toyoty w Krakowie z pewnością bać się nie trzeba. Ceny wszystkich poszczególnych usług można sprawdzić przed wstawieniem auta do serwisu – można w tym celu skorzystać z wygodnego kalkulatora online dostępnego na oficjalnej stronie internetowej marki. Warto też pamiętać, że na większość czynności wykonywanych w ASO otrzymuje się gwarancję, co w praktyce przekłada się na niższe koszty obsługi serwisowej auta.