Szukasz dobrego serwisu ASO Toyota w Poznaniu? Na tej stronie poznasz adresy wyłącznie sprawdzonych autoryzowanych stacji obsługi tej marki, które cieszą się najlepszą opinią wśród klientów. Warto je znać, by wiedzieć, gdzie zrobić profesjonalny przegląd techniczny swojego japońskiego samochodu, a także liczyć na szybką naprawę wszelkich usterek i usunięcie awarii. Wybierz serwis oferujący kompleksowe i profesjonalne usługi dla wszystkich modeli Toyoty, dzięki którym właściwie zadbasz o swój samochód bez względu na rocznik. 

Toyota Ukleja

ul. Pilska 45
64-850 Ujście k/Piły

📞 +48 67 210 51 00

Wysoko oceniane ASO

Toyota Ukleja

ul. Obornicka 132
62-002 Suchy Las

📞 +48 61 811 75 70

Serwis oraz diagnostyka samochodów osobowych

Autoryzowany Serwis Blacharsko-Lakierniczy

ul. Obornicka 14
62-002 Złotkowo k/Poznania

📞 +48 61 855 28 20

Oryginalne części oraz gwarancje serwisowe

Autoryzowany serwis Toyoty w Poznaniu – co oferuje?

Toyota C-hr

Poznański autoryzowany serwis Toyota to jeden z największych warsztatów tej marki w naszym kraju, który oferuje szeroki wachlarz usług dla swoich klientów z całej Wielkopolski. Są one świadczone zarówno w ramach gwarancji producenta na auta nowe, jak również dla samochodów używanych po okresie gwarancyjnym. Do najpopularniejszych czynności zlecanych w ASO Toyoty należą:

 • przegląd okresowy auta zgodnie z harmonogramem wyznaczonym przez producenta (obejmuje on co najmniej: sprawdzenie poziomu oleju, płynu chłodniczego i hamulcowego, tarcz oraz klocków hamulcowych, filtrów oleju i powietrza itd.),
 • profesjonalne naprawy mechaniczne, blacharsko-lakiernicze, w tym również te powypadkowe,
 • wymiana oleju i innych podzespołów w ramach napraw i okresowych przeglądów,
 • zakup oryginalnych części zamiennych,
 • serwis klimatyzacji,
 • sezonowa wymiana opon.

Klienci oddający swój samochód do przeglądu lub naprawy mogą zwykle liczyć na auto zastępcze. 

ASO TOYOTA - co zyskujesz?

W przeciwieństwie do innych stacji obsługi autoryzowany serwis samochodowy Toyota oferuje pełen zakres usług pod jednym dachem. W tym samym miejscu wymienimy więc opony, sprawdzimy poziom oleju w silniku, usuniemy awarię, a nawet naprawimy karoserię auta po wypadku. Korzystając z ASO, można liczyć także na szereg dodatkowych korzyści, z których najważniejszymi są:

 • wysoka skuteczność napraw – wynika ona z kwalifikacji i doświadczenia mechaników w obsłudze aut danej marki, którzy przechodzą specjalistyczne szkolenia u producenta,
 • krótkie terminy oczekiwania na wizytę,
 • dobra diagnostyka dzięki m.in. wyposażeniu warsztatu w nowoczesne urządzenia pomiarowe,
 • szybki i bezproblemowy dostęp do oryginalnych części zamiennych,
 • wysokie standardy obsługi klienta – do dyspozycji jest zazwyczaj wygodna przestrzeń, gdzie można wypić kawę i skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi podczas oczekiwania na zakończenie naprawy lub przeglądu swojego samochodu. 

Regularne serwisowanie auta w ASO w Poznaniu pomaga utrzymać dobry stan techniczny pojazdu przez długie lata. To przekłada się na komfort jazdy i poczucie bezpieczeństwa, ale także na możliwość uzyskania atrakcyjnej ceny sprzedaży tak zadbanego samochodu. Warto też pamiętać, że usługi świadczone przez autoryzowane serwisy objęte są zazwyczaj gwarancją. Dzięki temu nie trzeba obawiać się ryzyka dodatkowych kosztów źle przeprowadzonych napraw.

Ile kosztuje sprawdzenie auta w aso toyota?

Poznański warsztat ASO Toyoty odwiedzany jest najczęściej z powodu konieczności przeprowadzenia przeglądu okresowego auta, którego termin wyznacza sam producent. Podczas takiej kontroli można sprawdzić poszczególne podzespoły, wymienić zużyte części oraz płyny eksploatacyjne, a także w razie konieczności usunąć usterki. Warto wiedzieć, że zakres takiego przeglądu można dopasować do potrzeb oraz możliwości finansowych, ograniczając lub zwiększając ilość kontroli.

Powszechnie uważa się, że ceny przeglądów w ASO są nieznacznie wyższe niż ceny tych samych usług w pozostałych, zwykłych warsztatach. Jest to prawda, jednak poniesienie nieco wyższych kosztów w tym przypadku się opłaca. Należy pamiętać, że autoryzowany serwis Toyota w Poznaniu jest wyspecjalizowany w obsłudze aut właśnie tej japońskiej marki. Oznacza to, że podczas kontroli mechanicy doskonale wiedzą, na co zwrócić uwagę w danym modelu i tym samym są w stanie dużo skutecznie wykryć ewentualne usterki. Dzięki temu obniża się ryzyko poważniejszych awarii, a co za tym idzie nieprzewidzianych kosztów ich usuwania.